O nás

Príbeh českej značky Ma-Tata

Sme malá rodinná firma zaoberajúca sa výrobou praktických doplnkov pre deti, maminky a kočíky. Sme Ma-Tata.

Ako pravé francúzske príslovie hovorí „Za všetkým hľadaj ženu“. Ani náš príbeh nebude iný. Začalo to v roku 2015 narodením nášho prvého syna. Pracovala som do tej doby v korporátnej firme a bola som zvyknutá na pravidelný kontakt s ľuďmi. Každá prvorodička isto zažila, aké je na začiatku tažké zvyknúť si na novú úlohu mamy a určitú formu „izolácie“ od spoločnosti. Preto som vtedy pochopila, že pokiaľ má byť spokojné dieťa, musí byť spokojná predovšetkým matka. Na Vianoce som pod stromček dostala šijací stroj od Ježiška, čo pre mňa predstavovalo výzvu. Rozhodla som sa, že začnem šiť pre mamičky cenovo dostupné doplnky na kočíky. Nikto moje rozhodnutie vtedy nebral príliš vážne, ani ma v mojej dlhej ceste nepodporoval.

Každá cesta má však svoj cieľ, preto časom sa do našej firmy pridali ďalšie mamičky – krajčírky. Výrobky sme testovali na našich deťoch Tomáškovi, neskôr Emmičke a vďaka nim sme všetko doladili do posledného detailu.

Ma-Tata bola a je moje tretie dieťa, preto po rodičovskej dovolenke som sa ocitla pred rozhodnutím, či budem pokračovať v kariére alebo sa budem venovať Ma-Tate, ktorá ma naplňovala. Rozhodla som sa pre druhú variantu a začala som sa naplno venovať podnikaniu a firmu rozvíjať.

Šijeme s láskou a na mieru

Špecializujeme sa na zákazkové šitie doplnkov do kočíkov. Vyrábame fusaky, nánožniky, nepadajúce deky, rukávniky, tašky, podložky do kočíkov, polohovanie nožičiek, na ktoré máme úžitkový vzor a mnoho ďalšieho. Toto všetko si môžete skombinovať tak, aby bol Váš kočík jednoducho dokonalý a výnimočný.

V našej ponuke sú neoddeliteľnou súčasťou také poťahy na madlo a rukoväť kočíka z pravej kože, ktoré Vám radi ušijeme na mieru presne na Váš typ kočíka.

Široký sortiment

Myslíme taktiež na maminky, šijeme ekologické odličovacie tampóny, prsné vložky a látkové hygienické vložky. Nájdete u nás ponuku nosičov anglickej značky Caboo a nemeckej Manducy. Zameriavame sa taktiež na výrobky šetrné k životnému prostrediu, napr. kvalitné sklenné fľaše Lifefactory amerického výrobcu Thermos, oblečenie z biobavlny a merina fínskej značky ManyMonths a kompletnú výbavu pre plávanie, kúpanie a prebaľovanie anglickej značky Pop-in.

Výroba v Českej republike

Vybudovali sme vlastnú krajčírsku dieľňu v Opave, v meste s históriou výroby krajčírskych strojov Minerva. Celková produkcia prebieha pod jednou strechou, čo nám umožňuje dozerať na kvalitu výrobkov, ktorá je pre nás vždy na prvom mieste.

Dôsledné spracovanie

Každý výrobok šije len jedna krajčírka, čím je zaručené precízne spracovanie samotného výrobku. Šijeme výrobky exkluzívnej kvality.

Individuálny prístup

Hlavnou prednosťou našej firmy je individuálny prístup. Sami si môžete vybrať zo širokej ponuky krásnych vzorov a odlíšiť sa tak od ostatných kočíkov. Pokiaľ si neviete rady, môžete sa na nás obrátiť, radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme.

Naším cieľom je spokojný zákazník, ako malý, tak i veľký.Unsere story