Polohovanie nožičiek Thule Spring

Značka: Ma-tata.cz
€24 €20 bez DPH
Skladom

Polohovanie nožičiek umožní dieťaťu príjemné natiahnutie nožičiek pri ľahu v kočíku. Je vhodné všade tam, kde samotný kočík polohovanie nožičiek neumožňuje.

Navrhujeme a vyrábame polohovanie nožičiek do kočíka Baby Jogger, Britax, Bob Revolution, Hauck, Thule a ďalšie podľa konkrétnych potrieb zákazníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka tejto podložke bude mať Vaše dieťa nohy v rovine s telom a jeho spánok tak bude prirodzenejší - ako v postieľke.

Polohovanie nožičiek jednoducho pripevníte ku kočíku pomocou sťahovacieho pásika. V prípade, keď dieťa v kočíku sedí, je možné polohovanie jednoducho sklopiť.

Pre výrobu polohovanie nožičiek používame kvalitný materiál, ktorý je pevný a pružný zároveň. Nepoužívame drevotrieskové alebo iné dosky ako konkurencia, ktoré zmenia svoju štruktúru pri kontakte s vlhkosťou.

Naše polohovanie nožičiek odoláva poveternostným vplyvom a vlhkému prostrediu. Pri výbere polohovanie nožičiek preto buďte obozretní, lebo polohovanie nožičiek prichádza veľmi často do kontaktu s vlhkosťou (dážď, sneh a pod.).

Prečo polohovanie nožičiek?

  • je nevyhnutné u kočíkov, ktoré nemajú polohovanie nôh,
  • zaistí dieťaťu komfortný spánok,
  • má pevný a odolný povrch,
  • jednoduché používanie,
  • ľahko sa čistí.

Materiál:

Vonkajšia časť - 100 % PES (polyester), HF úprava (nepromokavá kočárkovina s hydrofóbnou úpravou), popruh (100% polyprophylen), spona (plast)

Vnútorná časť -  100 % polypropylen

Rozmery:

Individuálne podľa konkrétnej značky kočíka

Pre výrobu používame veľmi kvalitné látky a materiály. Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov.


Pozn.: Naša spoločnosť je vlastníkom priemyslového vzoru k tomuto výrobku. Polohovanie nožičiek pre ponúkané značky kočíkov sú chránené na základe §2 odst. a) zákona č. 207/2000 Sb. o ochrane priemyslových vzorov a ďalej sú chránené zákonom č. 121/2000 Sb. o autorskom práve. Akákoľvek napodobenina nášho vzoru by byla považovaná za zásah do autorských práv k týmto výrobkom.

Video polohování nožiček Thule Urban Glide

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie