Polohovanie nožičiek Britax B-Motion 3

Kód: 616
Značka: Ma-tata-eNet
30 € –20 %
Polohovanie nožičiek Britax B-Motion 3
30 € –20 % 24 € 20 € bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Polohovanie nožičiek umožní dieťaťu príjemné natiahnutie nožičiek pri ľahu v kočíku. Je vhodné všade tam, kde samotný kočík polohovanie nožičiek neumožňuje.

Navrhujeme a vyrábame polohovanie nožičiek do kočíka Baby Jogger, Britax, Bob Revolution, Hauck, Thule a ďalšie podľa konkrétnych potrieb zákazníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka tejto podložke bude mať Vaše dieťa nohy v rovine s telom a jeho spánok tak bude prirodzenejší - ako v postieľke.

Polohovanie nožičiek jednoducho pripevníte ku kočíku pomocou sťahovacieho pásika. V prípade, keď dieťa v kočíku sedí, je možné polohovanie jednoducho sklopiť.

Pre výrobu polohovanie nožičiek používame kvalitný materiál, ktorý je pevný a pružný zároveň. Nepoužívame drevotrieskové alebo iné dosky ako konkurencia, ktoré zmenia svoju štruktúru pri kontakte s vlhkosťou.

Naše polohovanie nožičiek odoláva poveternostným vplyvom a vlhkému prostrediu. Pri výbere polohovanie nožičiek preto buďte obozretní, lebo polohovanie nožičiek prichádza veľmi často do kontaktu s vlhkosťou (dážď, sneh a pod.).

Prečo polohovanie nožičiek?

  • je nevyhnutné u kočíkov, ktoré nemajú polohovanie nôh,
  • zaistí dieťaťu komfortný spánok,
  • má pevný a odolný povrch,
  • jednoduché používanie,
  • ľahko sa čistí.

Materiál:

Vonkajšia časť - 100 % PES (polyester), HF úprava (nepromokavá kočárkovina s hydrofóbnou úpravou), popruh (100% polyprophylen), spona (plast)

Vnútorná časť -  100 % polypropylen

Rozmery:

Individuálne podľa konkrétnej značky kočíka

Pre výrobu používame veľmi kvalitné látky a materiály. Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov.


Pozn.: Naša spoločnosť je vlastníkom priemyslového vzoru k tomuto výrobku. Polohovanie nožičiek pre ponúkané značky kočíkov sú chránené na základe §2 odst. a) zákona č. 207/2000 Sb. o ochrane priemyslových vzorov a ďalej sú chránené zákonom č. 121/2000 Sb. o autorskom práve. Akákoľvek napodobenina nášho vzoru by byla považovaná za zásah do autorských práv k týmto výrobkom.

Video polohování nožiček Thule Urban Glide